20080424

Introduction to 3ds Max Tools and Workflow with Cetin TukerDijital tasarım dünyası ile ilgilenip de, hem geleneksel teknikler hem de dijital teknikler kullanarak görsel efekt eğitimi veren dünyaca ünlü Gnomon School of Visual Effects’in (www.gnomon3d.com) adını duymayan yok gibidir. The Gnomon Workshop ise (www.thegnomonworkshop.com) aynı konuda eğitim DVD’leri hazırlıyor ve konuyla ilgili profesyonel ve amatörlerin, en son teknikleri konunun uzmanlarından ve sesinden öğrenmesini sağlıyor. İlk başlarda öncelikle MAYA programı hakkında eğitim DVD’leri hazırlayan The Gnomon Workshop, bir süredir diğer popüler yazılımlar hakkında da benzer DVD’lerden hazırlamaya başladı.

12 Mayıs 2008’de çıkacak yeni DVD’nin kapağında ise bir Türk’ün imzası var. 3 boyutlu ortamda yaptığı çeşitli çalışmaları yurt dışında da kitap ve dergilerde yayımlanmış hocamız
Çetin Tüker.

Çetin Tüker ortalama 5 saat süren bu DVD'de bizleri 3DS MAX yazılımının temelleri ile tanıştırıyor ve çizim araçları, çalışma akışı ve yöntemi hakkında bilgilendiriyor.

Daha geniş bilgi için:
http://www.thegnomonworkshop.com/comingsoon.html
http://www.thegnomonworkshop.com/

1 yorum:

karalama dedi ki...

Gnomon School of Visual Effects'i duymayan bi ben varım herhalde şu alemde bi de lorenzo lamas..